Po jednání s provozovatelem tvrze Bouda se nám vyjasnili, některé organizační záležitosti.

Začátek, čili start pochodu bude před vchodovým objektem tvrze Bouda ve vámi vybraný termín vstupu do tvrze.

Registrace k pochodu bude opět před vchodovým objektem tvrze Bouda ideálně 15-20 minut před vybraným termínem vstupu do tvrze.

Parkování vozidel není možné u tvrze Bouda, ale pokusíme se vám zajistit parkovací místa v Těchoníně, na Suchém vrchu, popřípadě v Mladkově, ale vše bude záviset na aktuálním počasí a sněhové pokrývce.

Přístup k tvrzi Bouda bude tedy, jak z Těchonína, odkud vede pevnostní silnice (bude prohrnuta), Mladkova (bez prohrnutí), tak i ze Suchého vrchu (bez prohrnutí). Opravdu dobrodružné nátury mohou jít rovněž z Dolních Boříkovic po části trasy pochodu Cti a Odvahy. 🙂